שיפוצניק – מיהו השיפוצניק ומיהו קבלן השיפוצים? איך נמצא שיפוצניק מתאים
27
rtl,page-template-default,page,page-id-27,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

שיפוצניק – מיהו שיפוצניק וקבלן שיפוצים? מציאת שיפוצניק לשיפוצים בבית

שיפוצניק- מיהו?

השיפוצניק הוא בעל מקצוע שעוסק בתחום השיפוצים ללא הסמכה מסוימת או הכשרה רשמית, הוא לא עבר קורס ייעודי או קיבל תעודה לעיסוק בתחום. שיפוצניק לרוב מתעסק בשיפוצים על בסיס ניסיון מעשי שצבר, מיומנות שלמד במהלך צבירת הניסיון וידע שרכש בצורה עצמאית או דרך התנסות. בכלל שעיסוק בתחום השיפוצים לא מחייב הסמכה או הכשרה רשמית, כל אחד יכול לעסוק בתחום השיפוצים להיקרא שיפוצניק, אך לא כל שיפוצניק הוא איש מקצוע מנוסה ומקצועי. לכן חשוב מאוד לבחור בקפידה, תוך התייחסות לשנות הניסיון שלו, המלצות וביקורות קודמות, איכות עבודות, התנהלות ואמינות.

קבלן שיפוצים – מיהו?

קבלן שיפוצים הוא בעל מקצוע שעוסק בתחום השיפוצים לאחר שעבר הסמכה רשמית באחד מהמוסדות והגופים בישראל שמעניקים תעודה ומסמיכים אנשים לעיסוק בתחום השיפוצים. קבלן שיפוצים, בדומה לשיפוצניק, עוסק בכל מה שקשור לעבודות שיפוצים ויכול לבצע את אותן העבודות. תאורטית, ניתן להגיע שקבלן שיפוצים הוא איש מקצוע יומן מקצועי ומיומן, אך בפועל זה לא המקרה. יש המון שיפוצניקים שהנם טובים יותר מקבלני שיפוצים וכך גם להפך, ישנם המון שיפוצניקים שהנים אמינים יותר, וכך גם יש המון קבלני שיפוצים שהם הגונים יותר. חשוב לבחור באיש מקצוע לא לפי ההגדרה אלא לפי רמת המקצועיות שלו, הניסיון שלו והאמינות שלו.

איך נמצא שיפוצניק טוב?

אנשים רבים נתקלים בעת חיפוש אחר איש מקצוע לביצוע עבודות השיפוצים בביתכם, יש היצע כה נרחב של שיפוצניקים, קבלני שיפוצים וחברות שיפוצים שמציעים את שירותיהם בשלל עבודות שיפוצים. שני הדרכים האפקטיביות והיעילות ביותר למציאת שיפוצניק או קבלן שיפוצים הן דרך האינטרנט או דרך המלצות של מכרים. באינטרנט ניתן למצוא מאגרים שמלאים באנשי מקצוע שונים, כך שכל מה שנותר הוא לבחור באיש המקצוע שמתאים לכם ביותר מבחינת מיקום, זמינות ומחירים. דרך האינטרנט תוכלו לחפש אחר המלצות וביקורות על השיפוצניק, לבחור חוות דעת קודמות של לקוחות אודות ההתנהלות והיחס שלו ואף לקבל הצעת מחיר מותאמת. ההמלצה הגורפת היא לקבל לפחות שלוש הצעות מחיר שונות מאנשי מקצוע שונים לפני קבלת ההחלטה, קבלת הצעת מחיר מותאמת תעזור לכם ותקדם אתכם רבות בחיפוש אחר שיפוצניק , שכן לא כל המחירים מתאימים לתקציב שלכם.

עוד דרך יעילה למציאת שיפוצניק או קבלן שיפוצים היא דרך המלצות של מכרים, קרובי משפחה וחברים. אנשים רבים מבצעים עבודות שיפוצים בימינו, כך שהסיכוי הוא גדול שלפחות אחד מהמכרים שלכם עשה זאת בעבר. במידה וכן, תוכלו לשאול אותם אודות שביעות הרצון שלהם מהעבודה ולקבל המלצות על איש המקצוע שביצע את העבודה עבורם. חוות דעת של מכרים ואנשים עליהם אתם סומכים היא בעלת החשיבות הגדולה ביותר, שכן זוהי חוות דעת והמלצה כנה.

התקשרו עכשיו!