שיפוץ מעליות | קרניז גבס - איספר שיפוצים
232
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-232,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

שיפוץ מעליות | קרניז גבס

שיפוץ מעליות | קרניז גבס

שיפוץ מעליות

מעליות הן כלי שפועל ללא הרף, הן משמשות אותנו בכדי להגיע לקומות גובות במבנה ולרדת מהן ובכך חוסכות את הצורך בשימוש במדרגות. שיפוץ מעליות הוא לא תמיד נחוץ, שכן ניתן לבצע טיפולים מחדשים כל זמן מסוים בכדי לצמצם את הבלאי ולשמר את המעלית. אבל, לעתים, יש צורך בטיפול מקיף וכולל יותר, בדרך כלל במעליות ישנות או במעליות חדשות אשר מצריכות חידוש, לשם כך מבצעים שיפוץ מעליות. שיפוץ מעליות הוא שדרוג המעלית הן מהפן הטכני והמעשי והן מהפן העיצובי והדקורטיבי. שיפוץ מעליות הוא עבודה מסובכת הכוללת בתוכה המון סיכון, שכן בן אדם שייכנס למעלית שהיא לא תקינה מסכן את חייו בפציעה או מוות, לכן, חשוב לשכור את שירותיו של בעל מקצוע מנוסה ומומחה בתחום. עקב העובדה שמעליות עובדות כמעט 724 הן בעלות בלאי ודורשות תחזוקה שוטפת. בחרו בקבלן שיפוצים, שיפוצניק או חברת שיפוצים מקצועיים, בעלי ניסיון ומומחים בתחום, שכןעבודת שיפוץ מעליות שונה משיפוץ אזורים בתוך הדירה וכוללת בתוכה המון מרכיבים ואלמנטים שיש להתחשב בהם.

הפן הטכני

שיפוץ מעליות טכני נעשה באמצעות שיפור הפעילות ושיפור רמת הבטיחות של המעלית באמצעות החלפת הרכיבים והמערכות שבמעלית לרכיבי ומערכות טובות יותר. שיפוץ מעליות זו עבודה שצריכה להתבצע תוך שמירה על כל הנהלים והתקנים של מדינת ישראל, כך שתהיה בטיחותית מספיק בשביל שאנשים ישתמשו בה לטווח הארוך. במסגרת שיפוץ מעליות מתבצעת החלפת לוח הפיקוד בלוח פיקוד חדש, שיפוץ המנועים, החלפת מכונות ההרמה במכונות חדשות יותר, החלפת כבלים במעלית בכבלים חדשים, התקנת מערכת האצה והאטה חדישה יותר, החלפת הדלתות הפנים והחוץ של המעלית, החלפת הלחצנים והכפתורים של המעלית בחלק הפנימי ובחלק החיצוני.

הפן העיצובי

שיפוץ מעליות מתבצע גם בכדי לשפר את חווית המשתמש של המשתמשים במעלית, בכדי לשדרג את מראה המעלית ולתת לה חזות חדישה יותר. שיפוץ מעליות דקורטיבי כולל בתוכו החלפה וחידוש של המשקופים, דלתות המעלית, רצפת המעלית ועוד.. לעתים גם צביעה מחודשת, חיפוי וציפוי כל תא המעלית בחומרים ייעודיים, הקמת תקרות, פנלים, מראות ותאורה דקורטיביים, התקנת מעקה וכדומה… ברוב המקרים שיפוץ מעליות דקורטיבי או עיצובי נדרש מתי שהמעלית היא מאוד ישנה ואיננה נראית טוב, שיפוץ המעלית ייתן לה אווירה רעננה וחדישה שתוסיף לאווירה החדישה של שאר המבנה. מעלית שלא נראית טוב והנה מיושנת נותנת לכל המבנה הרגשה ואווירה מיושנת ולא חדישה, משהו שלא תמיד נרצה לשדר ללקוחות העסק או לדיירים בבניין המגורים.

No Comments

Post A Comment
התקשרו עכשיו!