שיפוץ מטבח | בניה טרומית - איספר שיפוצים
230
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-230,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

שיפוץ מטבח | בניה טרומית

שיפוץ מטבח | בניה טרומית

שיפוץ מטבח – סוגי מטבחים

חשוב מאוד להתאים את סגנון המטבח לסגנון העיצוב של הדירה בשביל לקבל מראה מותאם ועיצוב פנים אופטימלי לדירה. כשנכנסים לתחום של שיפוץ מטבח, יש להכיר את כל סגנונות מהטבחים השכיחים בישראל. סגנון המטבח הינו חלק חשוב ביותר בעיצוב הפנים של הבית, הוא קובע חלק נכבד מהאווירה בדירה והתחושות העולות אצל האנשים המתבוננים בדירה. הסוגים הראשיים של מטבחים בשיפוץ מטבח בישראל הם: •מטבח וינטג’ – מטבח וינטג’ מאופיין בסכמות צבעים והתאמות צבעים ספציפיות, במקרים רבים מוקצנות. השימוש במטבח מסוג זה הוא באלמנטים מן העבר, בדרך כלל משנות ה 50-70. •מטבח מודרני – מטבח מודרני מעוצב בצבעים שחור ולבן, מטבח מסוג זה הוא בדרך כלל בעל מראה מאוד נקי, אסתטי ואלגנטי, ללא הקצנות. מטבח מודרני הינו מטבח מאופיין בעיצוב מזערי ויוקרתי, עם אווירה קרירה ומודרנית. •מטבח כפרי – מטבח כפרי מאופיין בצבעים חמימים וכפריים, השימוש בעץ במטבחים מסוג זה הינו נרחב בכדי לתת אווירה של כפריות וביתיות. השימוש בצבעים חמים מעניק אווירת חמימות.

שיפוץ מטבח – חומרים

בין החומרים השונים לשיפוץ מטבח ישנם חומרים איכותיים ויקרים יותר, וחומרים פחות איכותיים ופחות יקרים. בשיפוץ מטבח נעשה שימוש בחומרים שונים בעלי תכונות ומאפיינים שונים, כן חומר של מטבח מתאים לצרכים פרקטיים שונים וכן לעיצוב פנים שונה, כמו שלדומה שימוש בעץ במטבח מעניק אווירת כפריות. החומרים הפופולריים ביותר בשיפוץ מטבח הם: •עץ – השימוש בעץ מלא הוא שכיח מאוד, חומר זה נחשב לחומר יקר ויוקרתי מאוד, מסיבה זו במקרים רבים השימוש בו הוא רק לכמה יסודות במטבח ולא בכל המטבח. עץ מלא הוא חומר מאוד פרקטי, הוא עמיד לשריטות, מכות ומים, הוא קל מאוד לתיקון. עץ מלא מתאים מאוד מבחינה עיצובית לסגנונות רבים ועיצובי פנים מגוונים. •סנדוויץ’ – חומר זה הינו חומר נפוץ מאוד, בזכות תכונותיו הוא חזק ביותר, יציב ועמיד. הסנדוויץ’ הוא בעצם שכבות של עץ המודבקות אחת לשנייה. ישנם סוגים שונים של סנדוויץ’ ברמות איכות שונות, באופן זה שטווח המחירים בשימוש בחומר זה משתנה בהתאם לטיבו של הסנדוויץ’. •MDF – חומר זה הוא חומר זול מאוד, מה שהופך אותו לשכיח מאוד בשימוש כאשר התקציב הוא לא גבוה.MDF הוא בעצם נסורת מודבקת, הוא קל ליישום ונוח לשימוש.

No Comments

Post A Comment
התקשרו עכשיו!