קבלן חשמל | בניה רוויה - איספר שיפוצים
229
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-229,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

קבלן חשמל | בניה רוויה

קבלן חשמל | בניה רוויה

עכשיו כשאתם חושבים על זה, מה באמת צריך לשקול ולחשב כשבונים בית בעצמינו? ובכן, יש הרבה דברים שצריך לשקול חוץ מעיצוב הבית ובניית השלד, ישנו צורך באנשי מקצוע רבים לביצוע פעולות שונות בכדי להוציא את הרעיון לפועל, אחד מבעלי המקצוע החשובים ביותר הוא קבלן חשמל! בית שיהיה ייחודי ולא דומה לכל בית אחר ולא עוד שכפול ממיני הבתים בשכונה. אז החלטתם לבנות בית, מעולה! הגעתם להחלטה שאתם מעוניינים להתייצב בחיים שלכם ולבנות בית שהוא רק שלכם, בית החלומות שלכם, הבית בו תבנו את החיים שלכם והבית שאותו תבנו לגמרי מאפס כמו שתמיד רציתם.

תפקידי קבלן חשמל

בפרויקט בנייה של בית, קבלן חשמל משתף פעולה עם בעלי מקצוע רבים כגון אדריכלים, יועצי בניה ועוד… במסגרת תפקידו, מבצע קבלן חשמל התקנת תשתיות אינטרנט, טלפון, התקנת מערכות אזעקה וקולנוע ביתי וכן הכנה למערכות חכמות או מערכות תאורה ממוחשבות. האם אי פעם דמיינתם חיים ללא חשמל? כל מה שאנחנו עושים כמעט כיום נעזרת בחשמל ולא היה אפשרי לעשותו בלי חשמל, החל משתיית הקפה בבוקר ועד לעבודה שאנחנו עובדים שמתבצעת על המחשב, שגם הוא מופעל בחשמל. ישנם קבלני חשמל המתעסקים בלקוחות פרטים, ישנם קבלני חשמל המתעסקים במבנים ציבוריים וישנם כאלו שמבצעים עבודות חשמל בשביל עסקים. מה קורה אם יש בעיה בחשמל? ומי בכלל ממונה על התקנת מערכות החשמל בבתינו? זהו מקצוע של קבלן חשמל. קבלן חשמל הוא שם שני לחשמלאי מוסמך, שאחראי על מגוון עבודות החשמל ורשאי לעסוק בתיקון תקלות ובעבודות חשמל עד רמת מתח מסוימת. קבלן חשמל לא עושה עבודות חשמל רק בשביל בתים ודירות פרטיות, תפקידו מתרחב הרבה מעבר לסקטור הפרטי.

התנהלות מול קבלן חשמל

ההתנהלות מול קבלן חשמל מתבצעת על ידי חוזה עבודה והתקשרות. ישנם כמה סוגים שונים של חוזים לפיהם עובד קבלן חשמל: חוזה פאושלי – סוג זה של חוזה נפוץ בתחומי הבניה, חוזה זה נבנה על פי התכנון האדריכלי של הנקודות, הקבלן מקבל החלטה בנוגע לבניית התשתית באופן שיתאים למיקום הנקודות ונותן הצעת מחיר. חוזה תכנון – בחוזה זה שכרו של הקבלן נאמד על פי מפרט מדויק, את המפרט הזה מקבלן מהנדסאי חשמל המתכנן את מערכת החשמל באופן מדויק. לפי המפרט המדויק נותן הקבלן הצעת מחיר מותאמת. חוזה נקודתי – בחוזה זה השכר של הקבלן נאמד לפי נקודה ולפי סוג הנקודה.

No Comments

Post A Comment
התקשרו עכשיו!