עלויות שיפוץ | עבודות חשמל - איספר שיפוצים
227
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-227,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

עלויות שיפוץ | עבודות חשמל

עלויות שיפוץ | עבודות חשמל

מהו שיפוץ ובמה תלויות עלויות שיפוץ?

שיפוץ הינו עבודה המתבצעת על ידי קבלני שיפוצים שעברו הסמכה או על ידי שיפוצניקים. שיפוץ הינו בעצם חידוש ושדרוג חלל הדירה או הבית בכדי לשפר את המראה שלה ואת הפונקציונליות שלה בהתאם לרצונות הלקוח. כל קבלן שיפוצים או שיפוצניק יכול לקבוע את המחירים האישיים שלו ולתמחר לפיהם את עלויות שיפוץ של הדירה או הבית. עלויות שיפוץ תלויות גם בעוד כמה גורמים: •כלים נוספים – ישנם שני סוגים של כלים , כלים לבנים וכלים שחורים. כלים שחורים אלו הם הכלים שמספק בעל המקצוע והן נכללים בהצעת המחיר שלו, רמת האיכות של הכלים בהם אש המקצוע משתמש תורמים גם הם על עלויות שיפוץ. כלים לבנים אלו הם הכלים שמספק הלקוח, הלקוח צריך לרכוש אותם ולכן הם לא נכללים בהצעת המחיר. למרות שהם לא נכללים בהצעת המחיר הם מחושבים כחלק מעלויות שיפוץ ולכן חשוב לקחת בחשבון שהצעת המחיר של איש המקצוע לא כוללת כלים לבנים. •היקף העבודה – היקף וכמות העבודה הוא גורם חשוב בקביעת עלויות שיפוץ. ככל שהיקף וכמות העבודה הוא גדול יותר וככל שמורכבות העבודה הינה גבוהה יותר, כך העלויות יהיו גבוהות יותר. •זמן העבודה – זמן העבודה הינו מרכיב חשוב גם כן בקביעת עלויות שיפוץ, ככל שזמן העבודה הינו ארוך יותר כך נאלץ איש המקצוע לעבוד יותר ולכן העלויות יהיו גבוהות יותר.

עלויות שיפוץ – מחירון

היקף השיפוצים הינו משתנה ויכול להכיל גם כמה שינויים קטנים ברחבי הדירה שהנם יקרים פחות מהמחיר של שיפוץ קומפלט, כך לדוגמה שיפוץ חדר רחצה בלבד יעלה בין 8,000 ל-15,000 שקלים בהתאם לכלים הלבנים שתרכשו ובאופן התואם להיקף העבודה הרצוי בחדר האמבטיה ומורכבות העבודה. שיפוץ מטבח וחידושו יעלה בין 2,000 ל-5,000 שקלים באופן התואם לסוג המטבח שתרכשו והיקף השיפוצים הרצויים. כמו שציינו קודם לכן, עלויות שיפוץ הן עלויות המשתנות בהתאם להיקף העבודה, כך שמידה ואתם רוצים לבצע שיפוצים כוללים ומקיפים בכל הדירה או הבית, עבודה כזו תעלה לכם בין 50,000 ל-150,000 שקלים, באופן התואם לכמות החדרים, גודל הדירה במ"ר ועוד גורמים נוספים.

No Comments

Post A Comment
התקשרו עכשיו!