עבודות צבע | עיצוב פנים סלון - איספר שיפוצים
226
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-226,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

עבודות צבע | עיצוב פנים סלון

עבודות צבע | עיצוב פנים סלון

מהן עבודות צבע

לפניכם שלבים ועצות חשובות לביצוע עבודות צבע באופן עצמאי – לבד! עבודות צבע אלו הן עבודות הדורשות מיומנות מינימלית ולא דורשות ידע מקצועי או ניסיון בתחום, כמעט כל אחד יכול לצבוע קירות. אבל, למרות שעבודות צבע לא מצריכות מיומנות רבה ברוב המקרים, עדיין חשוב לעבור על כמה דברים בכדי להבטיח שהעבודה תהיה איכותית, שהצבע לא יתקלף וייצא הגוון הרצוי עליכם. עבודות צבע אלו הן עבודות המתבצעות בדרך כלל על ידי בעל מקצוע בשם "צבעי", ניתן לעשותן גם במסגרת שיפוצים בבית או בצורה עצמאית. עבודות צבע אלו הן עבודות בתוכן נצבע שטח מסוים, ברוב המקרים קיר, על ידי צבע נבחר.

אז איך לבצע עבודות צבע לבד?

•שלב ראשון – סביבת עבודה: השלב הראשון והחשוב ביותר בכל עבודות צביעה הינו פינוי וניקוי סביבת העבודה שלכם, כלומר, אם אתם צובעים את הקירות בבית זה הזמן להזיז את כל הרהיטים מהאזור. הדרך הכי טובה היא להזיז אותם לחדר אחר, אך במידה וזה לא אפשרי העבירו אותם למרכז החדר וכסו אותם. צבעים הינם חומרים מאוד מלכלכים שקשה להוריד לאחר שהם מתייבשים, לכן חשוב להכין את סביבת העבודה ולפנות אותה בכדי למנוע התעסקות מיותרת וניקיונות מפרכים לאחר מכן. דאגו לכסות את הרצפה גם כן בניילון על מנת שלא תתלכלך, ואת כל האזורים הפוטנציאליים הבעייתיים שיכולים להתלכלך גם כן. •שלב שני – ניקיון שטח העבודה: יש לנקות את שטח העבודה, שזה בעצם הקיר, מפני אבק, לכלוך או כל מטרד שנמצא עליו. וודאו שהקיר חלק ככל האפשר בכדי שעבודות הצביעה יתבצעו במינימום תקלות או בעיות ובכדי לוודא שהתוצאה תהיה איכותית וכנדרש. לכלוך על הקיר יכול לגרום לפגיעה בגוון הצבע ופגיעה בטיב הצביעה. •שלב שלישי – בדיקה ניסיונית : בחנו את הגוון של הצבע על צד קטן של הקיר, אי אפשר לדעת כיצד הצבע ייראה בפועל על הקיר בגלל השוני בצבעי הקירות והמרקם שלהם. חשוב לעשות דגימה וניסיון על חלק קטן מהקיר בכדי לוודא שהגוון הוא הגוון שאתם רוצים. •שלב רביעי – הצביעה : תמיד תתחילו מהתקרה במידה ואתם מתכוונים לצבוע אותה, לאחר מכן התמקדו בחלקים בעייתיים וצרים ומסגרת הקיר והתקרה. רק אחר כך התחילו בצביעת הקירות עצמם, בעת הצביעה שמרו על כיוון צביעה קבוע וצבעו תמיד מלמעלה כלפי מטה.

No Comments

Post A Comment
התקשרו עכשיו!