קבלן שיפוצים – מיה קבלן שיפוצים ושיפוצניק ואיך נמצא קבלן שיפוצים מקצועי?
23
rtl,page-template-default,page,page-id-23,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

קבלן שיפוצים – מיה קבלן שיפוצים ומיהו השיפוצניק? האפשרויות לשיפוצים בבית.

מיהו קבלן שיפוצים?

קבלן שיפוצים הוא איש מקצוע אשר עבר הסמכה רשמית וייעודית לעיסוק בתחום השיפוצים, הוא מוסמך לבצע שיפוץ דירות, שיפוץ בתים ושיפוצים במבנים ציבוריים והנו רשום בעירייה. קבלן שיפוצים יכול לספק שירותים בשלל עבודות שונות – עבודות גבס לשיפוץ הבית, שיפוץ מטבחים, שיפוץ סלונים, שיפוץ חדרי אמבטיה ועוד.. אך, בכדי לעסוק בתחום השיפוצים אין צורך בתעודה או המסכה רשמית, ההסמכה שבוחר קבלן שיפוצים לעשות היא הסמכת רשות ולא חובה. ישנם אנשי מקצוע נוספים שעוסקים בתחום השיפוצים שלא עברו הסמכה כלשהי.

מיהו שיפוצניק?

שיפוצניק הוא איש מקצוע שעוסק בתחום השיפוצים ללא הסמכה או הכשרה רשמית מסוימת, ברוב המקרים השיפוצניק מבצע עבודות שיפוצים על בסיס הניסיון שצבר, המיומנות שרכש והידע שלמד בצורה עצמאית. שיפוצניק הוא לא בהכרח פחות טוב מקבלן שיפוצים, למרות שלא עבר הסמכה, ישנם שיפוצניקים שהנם טובים יותר מקבלני שיפוצים. בפועל, הכי חשוב לבחור באיש המקצוע המנוסה והמקצועי ביותר ולא ללכת לפי ההגדרה, בחרו גם באיש המקצוע בעל ההמלצות הרבות ביותר, בעל התנהלות אכפתית ויחס נעים ורמת אמינות וכנות גבוהה.

אפשרויות לשיפוצים

כאשר אנו רוצים לבצע שיפוצים בביתנו, עומדות לפנינו כמה אפשרויות – לבחור בקבלן שיפוצים לביצוע העבודה, לבחור בשיפוצניק או לבצע את העבודה בצורה עצמאית. ביצוע השיפוצים לבד יחסוך לנו אלפי שקלים, אך לא בהכרח תמיד אפשרי או מומלץ. כשמדובר בעבודות שיפוצים בהיקף קטן, שכוללת כמה שינויים לא מורכבים, הרי נוכל לבצע אותן לבד בצורה עצמאית. אך, כאשר מדובר בשיפוצים בהיקף גדול או עבודות מסובכות, נעדיף לבחור באיש מקצוע לביצוע העבודה. שיפוצים בהיקף גדול ייקחו המון זמן שלנו בתור אנשים שעובדים במשדרה מלאה כל יום, אין זמן להשקיע. עבודות שיפוצים מורכבות יותר שכוללות הרבה משתנים שיש לקחת בחשבון עלולות להסתבך וליצור תקלות בשאר המערכות של הבית במידה ולא יבוצעו בצורה תקינה, לכן ישנם מקרים בהם נעדיף לבחור בקבלן שיפוצים או שיפוצניק לביצוע העבודה.

איך נמצא קבלן שיפוצים?

שני הדרכים היעילות ביותר למציאת קבלן שיפוצים או שיפוצניק לביצוע עבודות שיפוצים הן דרך האינטרנט או דרך מכרים. האינטרנט מכיל אלפי אנשי מקצוע שמציעים את שירותיהם, ניתן לקרוא המלצות וביקורות ולבדוק חוות דעת עליהם. דרך מכרים תוכלו לקבל המלצות כנות ואמתיות בנוגע להתנהלות של איש המקצוע שביצע את השיפוצים שלהם, היחס שלו ואיכות העבודה שלו.

התקשרו עכשיו!