עבודות גבס – השימוש בגבס בעבודות שיפוצים בדירה ולעיצוב הבית בדרכים מגוונות
29
rtl,page-template-default,page,page-id-29,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

עבודות גבס כחלק משיפוץ דירה

מהן עבודות גבס

ראיתם פעם איזו תקרה מגניבה ומעוצבת אצל מישהו? או קיר מדיה מיוחד עם טלוויזיה בתוכו? רוב הסיכויים שהעבודות האלו התבצעו על ידי גבס. הגבס הוא חומר גלם זול וקל מאוד לשימוש, בזכות הנוחות שבשימוש בו והעלות הזולה ניתן לבצע אתו מספר רב של עבודות ייחודיות במסגרת שיפוצים או מחוצה להם. בזכות התכונות הייחודיות של הגבס הוא משמש אותנו לשלל שימושים פרקטיים בשיפוץ דירה ולשלל שימושים דקורטיביים בעיצוב הבית. כשמבצעים עבודות גבס אין צורך באדריכלות ועיצוב פנים רבים, ברוב המקרים ניתן להשתמש בעיצוב פנים בלבד או לתכנן בצורה עצמאית כיצד אתם רוצים שהתוצאה תראה בהתאם לשימושים שלה ובהתאם לטעם שלכם. עבודות גבס כחלק מעבודות שיפוץ דירה מתבצעות על ידי קבלן שיפוצים או קבלן גבס שזו קבלן שיפוצים אשר מתמחה בעבודות גבס, ניתן לבצע אותן גם באמצעות שיפוצניק.

השימושים בגבס בשיפוץ דירה

הגבס הוא חומר זול מאוד וקל מאוד לשימוש מה שהופך אותו לפרקטי ושימושי מאוד בשיפוץ דירה ובעבודות שיפוצים מגוונות. בזכות המאפיינים המיוחדים הפרקטיים של הגבס שמאפשרים לו להוות בידוד תרמי ובידוד אקוסטי, ניתן להשתמש בגבס על מנת לבנות קירות ותקרות מבודדים כחלק משיפוץ דירה. בזכות יכולת הבידוד האקוסטי של הגבס ניתן לבנות בעזרתו תקרות אקוסטיות בכדי למנוע הד ורעשים בבית, זאת בזכות העובדה שהגבס יכול לבלוע גלי קול. בזכות יכולת הבידוד התרמי של הגבס, ניתן לבנות בעזרת קירות וגם תקרות שעוזרות בבידוד הבית בחודשי השנה הקרים והחמים ומונעים איבוד של חום וקור על ידי שמירת טמפרטורה קבועה, בכך מהוות עבודות גבס מסוג זה דבר התורם לחסכון בחשמל. אחד היתרונות בגבס הוא שהוא מאוד ידידותי לסביבה, הוא ניתן למחזור והעבודה בו לא יוצרת רעש או לכלוך רב, כך שאי הנעימות שבעבודות שיפוץ עם רעש ולכלוך רב נמנעת.

השימושים בגבס לעיצוב הבית

הגבס הוא חומר לבן המשמש אותנו לעיצוב הבית בשלל דרכים מגוונות ושונות מעבר לשימושים הפרקטיים שלו בשיפוץ דירה. בזכות הדינמיות של הגבס והקלות שבעבודות אתו, ניתן להשתמש בו לשימושים רבים ברחבי הבית ובמסגרת שיפוץ דירה. בעזרת הגבס ניתן לבנות תקרות ולהנמיך תקרות מבחינה פרקטית, אך מהצד הדקורטיבי ניתן לעצב את התקרות הללו בצורה ייחודית כך שיכילו תאורה נסתרת, מגברים או להוסיף זכוכית ועץ ליצירת אווירה מיוחדת המתאימה לעיצוב הפנים של הבית. בעזרת הגבס ניתן לבנות קירות מעוצבים, כמו למשל קיר מדיה לטלוויזיה, או קירות מעוצבים עם מדפים ואזורי אחסון. ניתן לבנות רהיטים מגבס בעיצוב אישי ולהשתמש בו לעוד שימושים מגוונים לעיצוב של אלמנטים וריהוט בבית. אחד השימושים האפקטיביים והשימושיים ביותר של הגבס הוא היכולת שלו להסתיר פגמים, השימוש בגבס הוא נרחב בעבודות שיפוצים בכדי לתקן קירות פגומים ולהחליק אותם, בכדי לבצע תיקונים קטנים של טעויות או להסתיר כבלים וחוטי חשמל לדומה בכדי לשמור על האסתטיות של החלל.

התקשרו עכשיו!