עיצובים בגבס | שיפוץ מטבח - איספר שיפוצים
231
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-231,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

עיצובים בגבס | שיפוץ מטבח

עיצובים בגבס | שיפוץ מטבח

עיצובים בגבס

עיצובים בגבס הינם תחום שכיח ושימושי ביותר, הגבס עוזר לנו לעשות כמעט הכל בבית! אפשר לעצב יסודות מיוחדים, להנמיך את התקרה ולעצבה עם תאורה ייחודית, לסדר טעויות עיצוב ישנות, לתקן פגמים בקירות ואפילו ליצור ריהוט בעיצוב אישי. הגבס הוא מאד שמיש בגלל יתרונותיו הרבים, הוא מאוד יעיל וקל לשימוש, קל ונוח ליישום, מאוד מהיר, הינו מבודד תרמית נגד חום ובשל כך חוסך בחשמל, מבודד אקוסטית מפני רעשים והד, אקולוגי והכי חשוב, זול ! השימוש בגבס כחלק משיפוצים ועיצוב הבית הוא חלק בלתי נפרד ופופולרי מאוד, הגבס הוא גם חלק משמעותי מהבנייה בימינו.

האפשרויות לעיצובים בגבס

האפשרויות לעיצובים בגבס הינן רבות ומגוונות, כל מה שצריך לעשות הוא לתכנן ולשרטט את העיצוב שנרצה ולהתאים את הגבס לכך. ברוב המקרים נשכור את שירותיו של בעל מקצוע לביצוע העבודה, זאת מאחר והמיומנות משחקת משחק חשוב בתוצאה איכותית ואסתטית. *עיצוב ריהוט – הגבס נותן לנו אפשרות לעצב ריהוט לפי תכנון ועיצוב אישי, בעזרת הגבס אפשר לעצב כמעט כל מה שאנחנו רוצים. הגבס יכול בקלות להחליף ספריות, מדפים מרחפים, ארונות, ספסלים ועוד… *הסתרת טעויות ופגמים – עיצובים בגבס מאפשרים לנו להסתיר טעויות בעיצוב שנוצרו בעבר או טעויות בקירות או בחלקי הבית. בזכות עיצובים בגבס אין צורך בהסרת הקיר ובניית קיר חדש לדוגמה, מאחר וניתן להשתמש בגבס לצורך החלקתו ויישורו על ידי אטימת הפגמים באופן שייראה ממש כמו חדש. *הנמכת תקרה תקרה אקוסטית – עיצובים בגבס מעניקים את האפשרות להנמיך תקרות גבוהות לצרכים שימושיים רבים, אפשר להנמיך תקרות על ידי בניית תקרות אקוסטיות מגבס, תקרות אלו יעזרו בחסכון החשמל מכיוון והן מבודדות בצורה מעולה. *עיצוב קיר – עיצובים בגבס מאפשרים לנו לעצב קירות בחללי הבית כך שיהיו שימושיים מבחינה פרקטית ומבחינה עיצובית ודקורטיבית. ניתן לבנות מדפים מיוחדים לרמקולים, קיר מדיה מותאם לטלוויזיה ואף להסתיר את כל הכבלים של הטלוויזיה והחשמל בעזרת הגבס. *הסתרת כבלים, חוטי חשמל ותעלות מיזוג – עיצובים בגבס מאוד שימושיים לצורך הסתרת מערכת מיזוג, כבלים וחוטי חשמל ברחבי הבית על ידי בניית שכבת גבס מעליהם. תקרות אקוסטיות לא מאפשרות התפשטות רעשים והד בבית על ידי בליעה והכלה של גלי הקול. ניתן לעצב תקרה אקוסטית באמצעות תאורה מיוחדת ודברים נוספים בשביל להוסיף לפן העיצובי.

No Comments

Post A Comment
התקשרו עכשיו!